Kategoriler
Hacking

Kapanan Instagram Hesaplarını Geri Alma

Merhabalar,

Eğer instagram hesabınız kapandı ise veya farklı hatalar alıyor iseniz iletişime geçmeniz gereken adreslerin bağlantıları bu yazımızda.

Öncelikle hesabınız instagram koşullarını ihlal ettiği için kapanmadıysa,yanlışıkla hesabınızı kapattıysanız ya da hesabınızın haksız yere şikayet edilip kapandığını düşünüyorsanız;

Öncelikle bununla ilgili Instagram üzerinde bir form doldurmalısınız. Bu forma aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Instagram Hesabım Devre Dışı (Kimlik Yollama) : https://tinyurl.com/yyu9jngf

Instagram Hesabım Devre Dışı 2: https://tinyurl.com/yxpbyxg4

Yaşınızı Doğrulayın : https://tinyurl.com/tqnthgz

Yaşınızı Doğrulayın 2 : https://tinyurl.com/vdkbwa9

 Bir Karar İnstagram Geliştirici bir Sorun rapor veya İtiraz : https://tinyurl.com/qu7o8gf

E-posta adresi zaten kullanımda : https://tinyurl.com/y6ag47kq

Açılan formları kendinize göre dolduruyorsunuz. E-posta adresiniz kısmına hesapta şuanda kullanılan mail adresinizi yazmalısınız.

Formu gönder diyorsunuz ve beklemeye başlıyorsunuz..

Kısa bir süre içerisinde (genelde aynı gün) yazdığınız mail adresine Instagram’dan bir mail alacaksınız. Bu mailde size bir kod verecekler. Bu kodu bir kağıda yazarak sizden fotoğraf çekmeniz ve maili yanıtlamanızı istenecektir. Fotoğrafı çekerken ve kodu yazarken dikkat etmeniz gerekenler ise önce kodu, sonra ad ve soyadınızı, en son da kullanıcı adınızı yazmanızdır. Kodu yazdıktan sonra fotoğraf çekerken de dikkat etmeniz gereken iki elinizin net çıkması, fotoğrafın gündüz veya aydınlıkta çekilmiş olması ve yüzünüzün tam çıkmasıdır. Fotoğrafı çektikten sonra direkt maile ekleyip yanıtlıyorsunuz.

Maili gönderdikten sonra inceleniyor ve kısa süre içerisinde aktif edildiğine dair mail alıyorsunuz. Bu da hemen hemen aynı gün içerisinde yanıtlanmaktadır. Maili yanıtladıktan sonra mail almadıysanız tekrar yanıtlamayın veya formu tekrar göndermeyin. Göndermeniz hiç bir işe yaramayacaktır.

Bir Cevap Yazın